По документарецот и книгата доаѓа нова идеја: Меган Маркл и принцот Хари планираат филм за животот во палатата?

Војводата и војвотката од Сасекс наводно ќе го раскажат своето искуство од живеењето во палатата за нов филм за кралскиот живот, пишува Mirror.
Меган Маркл и принцот Хари наводно планираат нов долгометражен филм кој ќе се фокусира на нивното искуство од живеењето во палатата. Се наведува дека парот е во преговори со продуцентската куќа која го снимила и нивниот документарен филм „Хари и Меган“.

– Има многу нијанси од нивната приказна за кои сметаат дека сè уште недостасуваат по документарецот и книгата на Хари – изјавил извор за магазинот Closer.
Изворот вели дека Хари сепак сака да размисли уште малку за понудата бидејќи сепак тоа е неговото семејство.
– Несомнено е дека за тоа би земале убави пари, што е многу примамливо. Меган навистина е за тоа, додека Хари сака да се однесува повнимателно – рекол изворот, пишува Mirror.Ова доаѓа откако војводата и војвотката објавија изјава минатата недела во која велат дека биле вклучени во, како што велат, „речиси катастрофална потера со автомобил“ во која биле вклучени нивното такси и американските папараци.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Оваа физичка активност го намалува ризикот од прерана смрт за 47 проценти

Една нова студија покажа дека велосипедистите имаат 47 отсто помал ризик од прерана смрт и …