Новогодишна понуда на Телеком за вистинско поврзување

Овие празници Телеком најавува одлични Новогодишни промоции за уште подобро искуство и задоволство на корисниците.
Неограничена комуникација

За неограничена комуникација, одберете Magenta 1 Unlimited со вклучен неограничен мобилен интернет засекогаш и во новата година бидете вистински поврзани. Дополнително, со склучен договор за фамилијарен буџет, за две Magenta 1 Unlimited линии добивате и бонус во износ од 24 000 денари, за нов смартфон или телевизор по супер цена.


Неограничена забава за празниците

Времето поминато во домот заедно со семејството e вистински подарок. Затоа, за празниците, уживајте во возбудливи светски и регионални филмски програми без дополнителен надомест. Активирајте HBO и Gley преку апликацијата Telekom MK и уживајте во омилените содржини со најблиските до 23 јануари 2024 година.
Овие празници искористете ги понудите и поволностите коишто ги подготвивме
за вас и останете вистински поврзани со сите што ви значат.


Повеќе информации на: www.telekom.mk.

Понудата е промотивна и трае ограничен временски период.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 22.02.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Типични претставници на Овен имаат одличен работен ден пред нив. Со добра организација …