Иван Јованов : Не направив ништо од одмазда, детето е направено со многу љубов

Иван Јованов, пејачот од „Либеро бенд”, ќе стане татко е вест која ја шокираше јавноста. Идните родители направија прослава во присуство на најблиските пријатели и семејство, на која го открија полот на бебето кое го очекуваат.Иван и неговата сакана Ивана на прославата дознаа дека очекуваат девојче.

Инаку, за Јованов малкумина знаеја дека ќе стане татко, бидејќи очигледно пејачот својот љубовен живот добро го држел далеку од очите на јавноста, особено откако раскина со пејачката Антониа Гиговска.


Додека другите шпекулираа единствениот естраден магазин кај нас “Бекстејџ” реши да ги дознае сите одговори токму од Иван, и да даде одговор на прашањето кое начесто се поставува: Дали се ова го направи од одмазда?

Што тој одговори, погледнете во видеото:


 


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање – на денешен ден во 2018 година не напушти актерката Љупка Арсова-Џундева

Љупка Арсова-Џундева била родена на 11 јули 1934 во Скопје. Истакната македонска театарска, филмска и …