Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 24.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Денеска е можно одредено забавување на вашиот деловен план, па советот е да не брзате со одлуките.

Љубов: Атмосферата на вашиот љубовен хоризонт ќе биде малку понапната, што значи дека останувате повеќе или помалку на исти позиции и на различни бранови должини.


Здравје: Многу добро.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денес се празнува Светиот свештеномаченик Доротеј

Епископ Тирски од времето на Диоклецијан па се до времето на Јулијан Отстапник, кога беше …