Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре 07.02.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Вага
Работа: Денес ве очекува многу работа, и многу изненадувања. Можна е нова деловна соработка, понуда.

Љубов: Ќе имате напади на нервоза, но не дозволувајте партнерот да ја почувствува вашата нервоза преку напади или притисок од ваша страна.


Здравје: Психофизички замор.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Бојан Јовановски во прво интервју по неколку години – „Не посакувам никому тоа што сум го прошол јас”

Облечен во негов препознатлив стил, покрај големиот медиумски интерес на македонските медиуми, Бојан Јовановски – …