Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре 07.02.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Лав
Работа: Работата ќе биде огромна, претпоставените ќе бараат, но вие ќе бидете на висина на задачата.

Љубов: Работата ќе ви одземе многу време, а вашето расположение ќе биде таму некаде без разлика, па нема да имате многу светол ден на љубовно поле.


Здравје: Можни ревматски тегоби.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Бојан Јовановски во прво интервју по неколку години – „Не посакувам никому тоа што сум го прошол јас”

Облечен во негов препознатлив стил, покрај големиот медиумски интерес на македонските медиуми, Бојан Јовановски – …