Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре 07.02.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Бик
Работа: Ви претстојат многу обврски, а се ќе оди побавно, а ќе бидете избрзани и изнервирани. Ќе успеете да завршите се, но и ќе се изморите.

Љубов: Иако во вашата околина има интересни луѓе, ништо не се истакнува како потенцијална нова љубовна можност. Или барем така ти изгледа.


Здравје: Можни ревматски тегоби.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Бојан Јовановски во прво интервју по неколку години – „Не посакувам никому тоа што сум го прошол јас”

Облечен во негов препознатлив стил, покрај големиот медиумски интерес на македонските медиуми, Бојан Јовановски – …