Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 26.02.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Почетокот на работната недела има малку посложена слика за тоа што се случува во деловната сфера за повеќето Овни, односно ќе има многу промени во ритамот и напнати ситуации. Наоружајте се со трпение.

Љубов: Нема да бидете расположени за љубов. Приказните, објаснувањата и другите ситници лесно можат да ве обземат, па најдобро е малку да вежбате.


Здравје: Движете се повеќе и бидете во природа.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ВО МАКЕДОНИЈА ПРИСТИГНУВА СИЛЕН ЛАДЕН АТМОСФЕРСКИ ФРОНТ ОД СЕВЕР И ОД СЕВЕРОЗАПАД: Во среда ќе не зафати силно невреме – Од четврток значително заладување, а на планините ќе има и снег

Метео прогноза на Славчо Попоски: Уживајте во вистинското летно време уште утре почитувани, максималните дневни …