Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 19.05.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Девица
Работа: И покрај тоа што е втор ден од викендот, повеќето типични Девици може да се чувствуваат под притисок од обврските што ги очекуваат во наредната недела. Не се нервирајте однапред.

Љубов: Не е поволен ден за некои спектакуларни акции на љубовен план. Денес ви треба повеќе разбирање и внимание од саканата личност.


Здравје: Чувствителност на грлото.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Советува искусен пчелар: Ако ве искаса пчела или некој инсект, ова е спас

Ова е најдобриот совет за каснување од пчела или друг инсект и кога немате аптека …