Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 11.07.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Шкорпија
Работа: Денес типичните Скорпии ги очекуваат многу деловни ангажмани, особено на полето на организацијата, но ќе успеете да завршите се успешно и навреме.

Љубов: Бидете пореални во очекувањата и нема проблеми кога се во прашање љубовните искушенија, а денес може да има неколку такви.


Здравје: Можна нервоза, напнатост.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) НЕ ИМ СЕ ДОПАДНАЛО НА СИТЕ- Поранешниот агент 007 е ѕвезда на нова модна кампања, а за многумина бил непрепознатлив поради фризурата

Даниел Крег е ѕвезда на новата кампања на модниот бренд Loewe, а поради неговиот малку …