Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 11.07.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Девица
Работа: На Девиците им претстои многу напорен ден, бидејќи покрај актуелните, може да се очекуваат и некои неочекувани дополнителни обврски. Не се вознемирувајте многу, туку зафатете се.

Љубов: Поради променливото расположение, би можеле да активирате некои тешки приказни и теми од минатото. Сепак, обидете се да го избегнете денес.


Здравје: Вистинско време е да ги промените лошите навики.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) РАЗЛИЧНА КОРЕОГРАФИЈА – Видео кое ги „преплаши“ постарите: Вака генерација „З“ танцува на „Макарена“

Песната „Макарена“ е една од најпознатите музички нумери во светот, а танцот на заразниот ритам …