Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 11.07.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

риби
Бизнис: Рибите сепак треба посебно да внимаваат на грешките, пропустите, документацијата, документацијата и да внимаваат, можно е нешто да изгубите во хаосот.

Љубов: Не би било добро доколку денес нервозата од работа ја префрлите на љубовната сфера. Бидете што е можно потолерантни.


Здравје: избегнувајте зачадени, затнат соби.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) ДОДЕКА ВОДЕЛА ДНЕВНИК – Водителка на ХРТ паднала и се пошегувала на своја сметка: „Се надеваме дека нашите спортисти се поспретни од мене!“

Водителката на ХРТ, Зринка Гранчариќ паднала додека водела Дневник, а видеото набрзо почна да се …