Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 11.07.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Бизнис: Почетокот може да биде насилен и многу амбициозен, но внимавајте да не дозволите заостанатите работи и документите малку да ве забават.

Љубов: Многу добар ден за типичниот Овен за размена на внимание и најубави чувства со личноста за која се грижат. Престанете со игрите топло-ладно.


Здравје: Можни проблеми со синусите.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: На денешен ден во 2010 година почина истакнатиот македонски карикатурист Делчо Михајлов

Делчо Михајлов е роден на 27 ноември 1947 година во Скопје. Тој беше македонски карикатурист, …