Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 10.07.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето.

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 10.07.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето.

Овен
Работа: Бидете трпеливи и што е можно попрецизни, односно не се откажувајте од вашите ставови, без разлика колку пати е потребно да се повторуваат и најситните детали за да се постигне зацртаната цел.


Љубов: Нема причина да брзате кога е љубовта во прашање, пред вас се уште денови за успешни љубовни постапки.

Здравје: Намален имунитет.


Текстот продолжува на следната страна

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнува Преподобен Александар

Преподобен Александар Роден е во Азија, школуван во Цариград. По завршувањето на школувањето се предаде …