Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес 06.12.2023 во врска со работата, љубовта и здравјето

Шкорпија
Бизнис: Можен е многу значаен контакт со сериозен деловен партнер, бидете подготвени да се покажете во најдобро светло.

Љубов: Ќе ви треба одредена доза на флексибилност и разбирање доколку сакате стабилна и функционална врска. Љубоморните испади нема да постигнат ништо.


Здравје: Можна главоболка.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Сомнително Лице“ театарска претстава од млади за млади

Денес, со почеток во 18:30 часот во Училиште за театар „Од игра до претстава“, ќе …