Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес 06.12.2023 во врска со работата, љубовта и здравјето

Вага
Работа: Вагите денес не треба да очекуваат некои поголеми пречки и проблеми на полето на деловниот ангажман. Се оди според планот.

Љубов: Доколку сте задоволни од случувањата и макар мала позитивна промена од претходниот период, искористете го овој ден и посветете му го што повеќе на саканата личност.


Здравје: Можни проблеми може да предизвика уринарниот тракт.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Сомнително Лице“ театарска претстава од млади за млади

Денес, со почеток во 18:30 часот во Училиште за театар „Од игра до претстава“, ќе …