Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес 06.12.2023 во врска со работата, љубовта и здравјето

Близнаци
Работа: Обидете се да не ги оставате половично започнатите работни места, туку да започнете да спроведувате некои нови. Можеби ќе треба да промените некои планови, но ништо не зависи од вас.

Љубов: Потенцијалното запознавање со нова убава личност би можело да биде предизвик за оние Близнаци кои бараат добро време и забава. Уживајте.


Здравје: Грижете се за кардиоваскуларниот систем.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

“Сила и Нервоза” новиот сингл на Суперхикс и Фолтин

По долго “крчкање” конечно излегува најновиот албум на Суперхикс насловен како и истоимениот сингл “Сила и …