Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес 06.12.2023 во врска со работата, љубовта и здравјето

Бик
Работа: Можно е да има дискусија за нова соработка. Внимавајте да не занемарите некои работи на почетокот бидејќи подоцна може да станат проблем.

Љубов: Премногу зафатени со деловни обврски ќе ви остави малку простор за љубовни настани денес, па може да се најдете на мета на критики.


Здравје: Проверете го крвниот притисок.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО)Дали некогаш сте виделе ваков свадбен подарок? Младоженецот и подарил на сопругата „тепих“ од банкноти

Снимка од свадба на Филипините ги освоила социјалните мрежи, а најмногу поради подарокот што младоженецот …