Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес 06.12.2023 во врска со работата, љубовта и здравјето

Јарец
Работа: Имате одлична возна енергија и ова е ваш момент да дејствувате. Вашиот труд и работа ќе дадат резултати над очекувањата.

Љубов: Иако можеби сакате многу повеќе на љубовно поле, бидете спремни да направите некои отстапки на саканата личност.


Здравје: Чувствителност на грлото, респираторниот систем.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„ЧОВЕКУ, КОЛКУ ОДВРАТНО“: Поранешниот цимер го разоткрил Бред Пит – тврди дека имал проблем со хигиената

Бред Пит е холивудската ѕвезда по која копнеат жените ширум светот, а неговиот поранешен цимер …