Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес, 16.10.2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Овенот енергично ќе ја започне новата работна недела. Она на што треба да внимавате е комуникацијата со колегите, бидејќи некои ситуации нема да ви бидат многу јасни.

Љубов: Можно е денес да ви пристигнуваат љубовни вибрации од личност од блиско деловно опкружување, па бидете подготвени да одговорите адекватно.


Здравје: Склоност кон инфекции.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Започна снимањето на филмот „Касапско оро“: Политички трилер кој ветува визуелна и емотивно моќна приказна

Денеска на падините на Средно Водно, во драматичен амбиент и со исклучителна филмска екипа, падна …