Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес 09.12.2023 во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Се што треба да направите во овој прв ден од викендот е да се справите со заостанатите и долгови, за да избегнете плаќање пенали.

Љубов: Доколку е можно, не отворајте теми од минатото, оставете ги тие теми каде што им е местото.


Здравје: Чувствителност на урогениталниот тракт.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …