Хороскоп за денес: Што нè советуваат ѕвездите за денес, 15 ноември 2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Претстои одличен ден за повеќето припадници на астролошкиот знак Овен, за секакви преговори и договори околу иницирање на некои нови идеи и проекти. Сепак, треба да внимавате на сопствените зборови како и на коментарите на луѓето околу вас.

Љубов: Можно е да ја преиспитувате партнерската врска. Разгледајте ги сите опции пред да одлучите нешто.


Здравје: Многу добро.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: две години без нашиот истакнат поет, преведувач и професор Драги Михајловски

Драги Михајловски е роден на 16 октомври 1951 година во Битола, каде го поминал и …