Хороскоп за денес: Што нè советуваат ѕвездите за денес, 25.08.2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Вага
Работа: Бидете внимателни ако склучувате нови договори и внимателно проверете ги сите административни пречки пред да потпишете било што.

Љубов: Во текот на овој ден ќе имате можности за нови познанства, па еве начин да разговарате, да флертувате и да се опуштите.


Здравје: Би уживале во физичка активност.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Театарската претстава „Којзнае зошто?“ вечерва во Дом на млади во Штип

Вечерва, со почеток во 19:30 часот, во Домот на млади во Штип, ќе биде изведена …


Хороскоп за денес: Што не советуваат ѕвездите за денес 05.08.2023 во врска со работата, љубовта и здравјето

Вага
Работа: Иако работната енергија не е максимум, можеби малку на мускулите, но сепак повеќето Ваги треба успешно да ги завршат сите планирани обврски за денес.

Љубов: Поволните околности најавуваат можно воведување на сосема нова симпатична личност на вашиот љубовен хоризонт. Уживајте во пријатен состанок.


Здравје: Чувствителност на белите дробови, респираторни проблеми.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Театарската претстава „Којзнае зошто?“ вечерва во Дом на млади во Штип

Вечерва, со почеток во 19:30 часот, во Домот на млади во Штип, ќе биде изведена …