Хороскоп за денес: Што нè советуваат ѕвездите за денес, 25.08.2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Рак
Работа: Внимавајте со документацијата во текот на овој ден, за да избегнете помали грешки.

Љубов: Слободните Ракови можат да се најдат во ситуација кога работите се одвиваат на две колосеци: едната е сосема нова личност која ви го привлекла вниманието, а другата е контакт со некој важен од минатото.


Здравје: Чувствителност на белите дробови, респираторниот систем.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Театарската претстава „Којзнае зошто?“ вечерва во Дом на млади во Штип

Вечерва, со почеток во 19:30 часот, во Домот на млади во Штип, ќе биде изведена …


Хороскоп за денес: Што не советуваат ѕвездите за денес 05.08.2023 во врска со работата, љубовта и здравјето

Рак
Работа: Раковите овој ден треба да го посветат пред се на одмор, но ќе биде малку потежок бидејќи имате уште многу работа.

Љубов: Партнерското разбирање ќе биде од клучно значење за надминување на можните разлики во ставовите.


Здравје: Хронични заболувања.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Театарската претстава „Којзнае зошто?“ вечерва во Дом на млади во Штип

Вечерва, со почеток во 19:30 часот, во Домот на млади во Штип, ќе биде изведена …