(ФОТО) ТАНЦУВАЛЕ И СЕ ГУШКАЛЕ – Прво појавување во јавноста по погребот на кралицата: Меган и Хари уживале на концерт

Принцот Хари и Меган Маркл првпат се појавиле во јавноста откако се вратија во САД по погребот на кралицата Елизабета Втора.

Двојката уживалс во концертот на пејачот Џек Џонсон во Калифорнија.
Војводата и војвотката од Сасекс стоеле во специјално ограден простор со уште десет луѓе со кои биле видени како разговараат, пренесува TMZ.


This image has an empty alt attribute; its file name is megan-i-hari-na-koncert.jpg

Хари и Меган танцувале и си разменувале нежности, а принцот во еден момент ја прегрна сопругата околу половината.


Да потсетиме, неодамна беше објавен нов портрет на кралското семејство на кој се гледаат кралот Чарлс Трети, Камила, принцот Вилијам и Кејт, додека Хари и Меган беа изоставени, иако во тоа време беа во Велика Британија.

Само два дена подоцна, на интернет се појавија фотографии на кои Хари и Меган позираат насмеани.

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Концерт на грчкиот бенд „The Bonnie Nettles“ во Агора

Вечерва со почеток во 21:30 часот, во кафе барот Агора во Куманово, ќе се одржи …