(ФОТО) Сигурно нема да ви е тешко да погодите кој е неговиот татко!

Ако некогаш Мик Џегер се сомневал дека е татко на некое од неговите деца тогаш за малечкиот Девил е сигурно 100% сигурен – негова копија во мало издание…
Сигурно нема да ви е тешко да погодите кој е таткото на ова прекрасно момче, особено ако сте љубители на рок музиката. Бидејќи најмалечкиот наследник на Мик Џегер, Деверо Октавиан Басил Џегер, буквално ја „изгребал неговата кожа“.

View this post on Instagram


December 8th 🎉🎉🎉 My incredible beautiful Devi is 2!! ❤️❤️❤️❤️

A post shared by Melanie Hamrick (@melhamrick) onView this post on Instagram

Feeling bright ☀️🌺💋❤️

A post shared by Melanie Hamrick (@melhamrick) on

32.годишната балерина, Мелани Хамрик,инаку дел од ансамблот кој ги придружуваше „Ролинг стоунси“ на турнејата по Јапонија,и бивша девојка на 75.годишниот рокер пушти слика од нивниот син на Инстаграм. Малиот Деверо е на празна сцена, и во центарот на вниманието и се чувствува доста добро таму.

View this post on Instagram

❤️🕺🏼✨

A post shared by Melanie Hamrick (@melhamrick) on

Момчето е родено во декември 2016. година и е осмо дете на рокерот. Извори откриваат дека пејачот на „Ролинг Стоунси“ бил шокиран од веста дека пак ќе стане татко, но без дилеми изјавил дека ќе ги покрие сите финансиски потреби како на девојката Мелани, со која всушност никогаш намале класична сериозна врска, така и на нивното дете.
Ако некогаш Мик Џегер се сомневал дека е татко на некое од неговите  деца тогаш за малечкиот Девил е сигурно 100% сигурен – негова копија во мало издание.Малечкиот Деви уште од рано детство покажуваше голема сличност со својот татко.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 23.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Нема пречки на професионалниот пат на Овенот овој четврток. Постои можност да се …