(ФОТО) Серена Вилијамс со новата фотографија насмеала многумина: БЕБЕТО Е НАПРЕД ИЛИ НАЗАД?

Пензионираната тенисерка Серена Вилијамс неодамна објави фотографии кои насмеа многумина ширум светот.

Поранешната тенисерка моментално престојува во Италија, ужива во другата состојба, а во неодамнешната објава на Инстаграм ја искористи можноста да се пошегува на себе.
Таа ги споредила стомакот и задникот, па направила поза во која двете страни изгледаат идентично. Се’ зачинила со интересен опис.
„Не се секогаш работите како што изгледаат. Сериозно се обидувам да сфатам дали бебето е напред или назад”, напишала на шега славната тенисерка.За потсетување, Серена очекува второ дете со сопругот Алексис Оханијан, а веста ја сподели со јавноста на Мет Гала во 2023 година.
Оттогаш, честитки се слеваат од сите страни.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Поради голем интерес изложбата на Мирослав Масин насловена „Подобро на гранка отколку заглавен во лифт“ ќе биде продолжена до 30 јуни2024

Националната Галерија ве известува дека заради голем интерес изложбата на Мирослав Масин насловена „Подобро на …