(ФОТО) Селена Гомез во бикини: „Совршена сум таква каква што сум!“

На ова крстарење е забележана добра забава…
Актерката и пејачка новогодишните празници ги поминала во Мексико со пријателите, меѓу кои и Бруклин Бекам и неговата сопруга Никола Пелц.

View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)Папараците го снимиле нивното забавување, а друштвото споделила и фотографии на профилите на Инстаграм. Особено е интересна фотографијата на која Селена и Никол се облечени во идентични фустани од модната куќа „Валентино“ и сандали.
Исто така, Селена за крстарењето се одлучила за црно-бело бикини, модел со длабок струк кој одлично и прилега. Нејзините женствени облини ги привлекоа сите погледи, а Селена на Тикток отворено зборувала за тоа дека повеќе не се грижи за килограмите: „Значи, се обидувам да останам слаба, но отидов до „Џек во кутија“ и добив 4 такоа, 3 кифлички со јајца, прстени од кромид и зачинет пилешки сендвич. Но, искрено, не ми е грижа за килограмите… совршена сум таква каква што сум“.

View this post on Instagram

A post shared by Bollywood Fanbase (@bollywood.fanbase)


View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)


Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ИМАЛА ПОСЕБНА ПРИЧИНА – Кејт Мидлтон се огласила на Инстаграм и проговорила за здравјето: „Ја знам моќта на природата!“

Кејт Мидлтон по повод отворањето на новите градини во Природонаучниот музеј во Лондон и проговорила …