(ФОТО) Ретко или воопшто не се гледа: Марија Шерифовиќ во бикини!

Позната е како многу строг член на жирито, по своето неконвенционално однесување, редовно во панталони и маички…
Обожавателите во Македонија ќе можат да ја видат на концертот во Охрид (на 3.август), веднаш по Илинден, а којзнае…можеби и’ ќе се искапе во Охридското езеро, бидејќи со последните фотки Марија Шерифовиќ покажува дека сака вода и капење…
Вакво нешто се случува еднаш и не се повторува.
Српската пејачка Марија Шерифовиќ во бикини.


Пејачката е препознатлива по комфорниот начин на облекување и скоро никогаш не се облекува провокативно.


Фотографиите од Марија која ужива на базен со пријатели станаа вистински хит.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Дванаесетте месеци“ – куклена претстава во Театарот за деца и младинци

Денес во Театарот за деца и младинци во Скопје, со почеток во 19:00 часот, најмладата …