(ФОТО) РЕАКЦИЈА НА ИЗМАМЕНА ЖЕНА:Откриено што направила сопругата на Вејн Руни кога го видела со друга жена!

Неколку часови откако светот го обиколиле фотографиите на кои фудбалерот Вејн Руни се дружи со атрактивна бринета, неговата сопруга Колин долетала во Вашингтон барајќи од него истиот момент да го прекине договорот со фудбалскиот клуб DC United и да се врати дома во Англија.


33. годишната Колин е снимена на аеродромот во Вашингтон, без венчален прстен.
„Колин полуде на Вејн бидејќи повторно бил толку глупав. Таа е свесна дека девојки ‘му се фрлаат околу врат’ и го молела да не влегува во неволји. Но, на Вејн му било здодевно и го следел друштвото“, рекол анонимен извор за The Sun.


„Колин знаела дека таа вечер излегол но не и рекол дека се прегнувал со една жена, а во хотел отишол со друга“, додал изворот.
Инаку, штом слетала во Вашингтон Колин му се јавила на Вејн и му порачала – „Или ќе се врати во Англија или нејзиниот брат ќе биде со него во САД“…пишуваат британските медиуми.


Сопругата на Руни признала дека не го сака животот во САД, а ова лето со нивните четири деца се вратила во Англија.
Откако се објавени фотографиите на фудбалерот со други жени, следбеници, фанови и дежурни душегрижници ширум светот и порачале – „Разведи се!“

View this post on Instagram

🌞❤️

A post shared by Coleen Rooney (@coleen_rooney) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Скопје Куп 2024 – изложба на макети, диорами и минијатури

Во организација на макетарскиот клуб „Мајор Михајло Ивановски Микс“ од Скопје, од 1-ви до 3-ти …