(ФОТО) Потполно гола манекенка лежи покрај куче; „Навистина не ми е јасно…“

Нејзините голи појави не се новина, но оваа слика на која се тркала со куче на тепих предизвика бура на мрежите.
Емили Ратајковски објави слика на која лежи на под со кучето Колумбо без ништо на неа и ја имитира неговата поза.
„Не знам што да кажам за ова“, „Многу чудно“, „Која е поентата на оваа слика“, „Зошто си гола покрај куче? Навистина не ми е јасно…“, коментарите и прашањата само продолжиле да се појавуваат.

View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)


Да потсетиме, манекенката која наскоро ќе наполни 31. година, манекенската кариера ја започна на 14. години. Таа се сликаше гола за еротското списание „treats!“ а за неа фотографирањето без облека не е ништо страшно, „бидејќи како адолесцент со родителите одела на нудистички плажи“.


View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Сомнително Лице“ театарска претстава од млади за млади

Денес, со почеток во 18:30 часот во Училиште за театар „Од игра до претстава“, ќе …