(ФОТО) ПОЧНУВА БРУТАЛНАТА ОДМАЗДА НА ВИЛИЈАМ НА ХАРИ: Им задал НИЗОК УДАР на братот и снаата! Тие се ЗАБРАНЕТИ на ОВОЈ НАСТАН! Пристигнало објаснување

Минатиот викенд во Лос Анџелес беше организирана BAFTA „Tea Party“, а принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл не биле поканети.
Според извор за The Sun, доаѓањето на принцот и актерката би било вистинска „ПР катастрофа“ и дека мислеле дека би било страшна идеја да бидат поканети.

– Принцот Хари жестоко го нападна кралското семејство во неговата серија документарни филмови и книги. Американскиот тим потсетил дека неговиот брат, принцот Вилијам е претседател на БАФТА – рекол изворот.– Така, за нив, пуштањето на црвениот тепих за Хари и неговата сопруга би било како да активирате нуклеарна бомба. Забрането е – додадл тој.
Тој исто така нагласи дека секој негативен разговор за Вилијам ќе стане вирален, а тоа ќе биде поразително.

Фото: Архива

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Мајска сесија – музичка временска машина по повод Europe Day 2024

Дали сте подготвени за мајска сесија? Но, овој пат не испитна, туку музичка и патувачка! …