(ФОТО) Нов скандал во кралското британско семејство:Канаѓанка тврди-„Бев љубовница на Чарлс, имаме син“

Кралицата е бесна на синот Чарлс поради откривањето на тој скандал, а наводно размислувала и за тоа да не му го предаде престолот. Наводно, Чарлс оваа афера ја имал додека бил во брак со Диана…
Тој е висок и со темна коса и неверојтно личи на принцот Вилијам, но неговиот наводен полубрат е се’ само не дел од кралското семејство. Роден е и пораснат во Канада, во светот со милји оддлечен од кралскиот живот на Бакингамската палата.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Reflections е новата љубовна приказна на Yon Idy

24.6.2024, Скопје – По успехот на Walk Away, младиот кантавтор Yon Idy го објави најновиот …