(ФОТО) Натали Портман „се набилдала“ поради новата улога

Новиот американски филм за суперхерои „Тор: Љубов и гром“ се снима во Австралија повеќе од еден месец, пишуваат странските медиуми. На социјалните мрежи се појавија неколку фотографии од снимањето, кои откриваат нови детали за филмот и прикажуваат како ќе изгледаат актерите во нивните ликови.
На најновите фотографии за прв пат е прикажана и актерката Натали Портман, која има улога на женски Тор. Таа повторно ја игра улогата на Џејн Фостер, но овој пат обдарена со моќта на чеканот на Тор.
На последните фотографии од снимањето на филмот, Натали е видливо добро набилдана и во форма. Нејзините обожаватели се воодушевени поради тоа што Натали всушност ќе го игра ликот на женски Тор.


„Отсекогаш ја сакав Натали. Уште кога глумеше во филмовите од серијата ‘Војни на ѕвездите’, кои ги гледав како дете. Таа ќе биде феноменален Тор’, напишал еден од корисниците на Твитер.

Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Сомнително Лице“ театарска претстава од млади за млади

Денес, со почеток во 18:30 часот во Училиште за театар „Од игра до претстава“, ќе …