(ФОТО) НАЈТАЖНАТА ПРИНЦЕЗА СЕ ОГЛАСИЛА ОД ПСИХИЈАТРИСКАТА КЛИНИКА: Нејзината објава дополнително ги подгреа шпекулациите за уништеното лице

ПРИНЦЕЗАТА Шарлин од Монако се јавила од болница по неодамнешните гласини за нејзиното уништено лице.
Додека јавноста се прашува дали принцезата Шарлин (43) е во психијатриска болница или е вистинска гласината дека се крие затоа што има лузни на лицето по пластична операција, таа се огласила на Инстаграм. Таа им се обратила на своите придружници по повод претстојните празници, а овој пат поради околностите ја нема традиционалната фотографија со нејзиниот сопруг, принцот Алберт (63) и децата, близнаците, принцезата Габриел и принцот Жак (7).
Наместо тоа, најтажната принцеза споделила цртеж со своето семејство покрај украсена елка, а многумина тоа го поврзаа со гласини за неуспешната операција и нејзиното криење.
– На сите им посакувам убав и мирен Божиќ и ви испраќам љубов – напишала принцезата.

Коментирале многу нејзини обожаватели кои се плашат бидејќи не знаат што се случува со Шарлин.
„Шарлин, те сакаме“, „Оздрави наскоро, наша убава принцезо“, „Ти посакувам многу љубов и здравје“, „Луѓето те сакаат. Не се откажувај“, „Се надевам дека наскоро ќе бидеш подобро “, „Најсилните луѓе не се секогаш оние кои победуваат туку оние кои не се откажуваат кога губат!“, се дел од коментарите.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Национално триатлон првенство – Дојран 2024

Викендов во Дојран, во организација на Триатлон федерација на Македонија и Општина Дојран, ќе се …