(ФОТО) На прославата на Република Српска сите гледале во преубавата полицајка

Србите во Бања Лука вчера го славеа денот на Република Српска, а главна ѕвезда на празничната поворка не е Милорад Додик, туку убава бринета која носи полициска униформа.

Убавата српска полицајка заврши во сите медиуми во Србија и Босна и Херцеговина, па дури и фотографите на РТРС дадоа се’ од себе за да ја „фатат“ убаво.
Убавата бринета во сина униформа се обидела да се нашминка децентно и да ги истакне карактеристиките, а цело време имала сериозен израз на лицето.
Никој не знае која е или од каде е, но сите се согласуваат дека таа е дефинитивно најубавата полицајка на Балканот.


Gepostet von RTRS vijesti am Donnerstag, 9. Januar 2020


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре, 17.06.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Солиден работен ден ги очекува родените во знакот Овен за да ги завршат …