(ФОТО) Малку инспирација: Со бебе живеат во автобус кој е подобро уреден од многу куќи

9.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Big Little Life (@big_little_life_)


10.


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Little Life (@big_little_life_)

11.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Little Life (@big_little_life_)

12.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Little Life (@big_little_life_)

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Вело Родео денес во Градскиот Парк во Скопје

Денес со почеток во 10:00 часот во Градскиот парк – Школка во Скопје, ќе се …