(ФОТО) Ќерката на Брус Вилис позирала со голи гради но фановите повеќе ги заинтригирало нешто друго

Двесетишестгодишната Скаут ЛаРу Вилис, ќерка на Брус Вилис и Деми Мур, на Инстаграм објавила фотографија на која позира само во гаќички.
Вилис на фотографијата е со сестрата Талула, во необична поза, градите ги покрила со раце, но ниту нејзините бели гаќички не скриле многу.
„Барем да можам по цел ден да бидам со голи гради“ напишала таа, додека нејзините фанови повеќе ги занитригирале малечката тетоважа меѓу градите и влакната на нејзините гаќички.
Скаут изминатите години јавно се залагала за „ослободување на брадавиците“, како и нејзината сестра.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денес роденден прославува нашиот познат фолк пејач Перо Христов

Перо Христов е роден на 17 јуни 1951 година во Струмица. Тој е популарен македонски …