(ФОТО) Ганка Цветанова отворена и искрена: Јасни пораки за наследството и чистиот образ до пратениците што глaсаа за уставните измени!

Поранешната министерка за култура Ганка Цветанова внимателно следи се што се случува на политичката но и општествената сцена во Македонија.
По повод гласањето за уставните промени во Парламентот преку Твитер им се обрати кон пратениците од ВМРО – ДПМНЕ кои гласаа за уставните измени:


„Најголемото наследство што може да му го оставиш на своето дете е ЧИСТ ОБРАЗ“, напиша Цветанова.

Продолжува на следната страна…


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Советува искусен пчелар: Ако ве искаса пчела или некој инсект, ова е спас

Ова е најдобриот совет за каснување од пчела или друг инсект и кога немате аптека …