(ФОТО) Џесика Симпсон,откако ослабнала 45. килограми, во екстравагантно бикини ја покажала својата витка фигура

Пејачката и актерка Џесика Симпсон ужива на романтичен одмор во Мексико со својот сопруг Ерик Џонсон и ја користи секоја прилика да ја покаже својата витка фигура.
Парот се капе и сонча и повремено споделува фотографии на социјалните мрежи. Симпсон овој пат објави една во атрактивно издание.

Таа позирала на песочна плажа во црн едноделен костим за капење и штикли. Во преден план поради прорезот на костимот за капење паднала нејзината линија и исончаниот тен.
Многумина забележале и колку нејзините нозе изгледаат подолги и послаби. Таа за краток период собра многу лајкови и комплименти за својот изглед.
Неодамна со објава на Инстаграм ги воодушеви сите со новиот изглед, ослабе дури 45. килограми. Иако и претходно осцилирала во килажата, таа никогаш не дошла вака драстично. По третата бременост таа тежела 110 килограми.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …