(ФОТО) Денес е роденден на нивната ќеркичка: Да и испратиме честитки и покажеме дека сме против расизмот!

Овој млад брачен пар го прославува роденденот на нивната малечка ќеркичка.
На фотографијта гледаме среќен млад пар и тоа од три раси – белец, црнкиња и мелез…Но, најважна е љубовта која ја имаат.


Дали ќе и честитате роденден и ќе покажете дека сте против расизмот…Како и дека љубовта победува се!
Не игнорирајте. Споеделете ја сликата ако сте против поделби и расизам…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре, 17.06.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Солиден работен ден ги очекува родените во знакот Овен за да ги завршат …