(ФОТО) Дамите на Греми:Рита Ора оставала без здив!

Музичката индустрија покжала поддршка на проектот „Time’s Up“, па токму како колегите од филмската индустрија на доделувањето на Златните глобуси и’ тие на доделувањето на Греми дошле во црно. Рита Ора дефинитивно предизвикала најмногу внимание поради многу предизвикувачкиот фустан, а Лејди Гага успеала да спои елеганција и екстраваганција во толетата од чипка на Армани.
Погледнете како се облекле останатите познати дами:


Кејти Холмс

Хајди Клум


Алиша Киз

Мајли Сајрус од бунтовничка до принцеза


Лејди Гага во свој фазон

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Две нови премиери за филмот “М” во Северна Америка

Македонскиот филм “М” на режисерот Вардан Тозија го продолжува прикажувањето на северноамеиканскиот континент, овојпат во …