(ФОТО) Бојана Скендеровски и стилистката Ивана Кнез подаруваат 5 модели на дами,девојки кои навистина не можат да си дозволат нов фустан!

Во време на матурските Бојана Скендеровски и стилистката Ивана Кнез одлучиле да подарат 5 модели на дами и девојки кои не можат да си дозволат нови фустани за овие свечености.

Драги пријатели…❤️
Периодот на свадби и матури е во полн ек,поради тоа заедно со мојата стилистка и другарка Ivana Knez сакаме овие модели да ги подариме на 5 дами,девојки кои навистина не можат да си дозволат нов фустан,а ние сакаме да сте убави и среќни!❤️
Моделите се величина М.
Ве молам пријавете се во порака на тие што навистина им е потребно,а едноставно се спречени да си го дозволат тоа.(ништо нема да биде објавено јавно)
Најбрзите ќе се добитници!🙏🏻
Оставете и адреса и број за да ви ги испратиме🙏🏻


Најбрзите ќе се добитници!🙏🏻


Фото: Принтскрин. Фејсбук

https://www.facebook.com/profile.php?id=100080235204094


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Доделување на наградите „Гласник на невидливите“ за 2024

Денес во кафе-книжарницата „Буква“ во Скопје, со почеток во 19:30 часот, во организација на Македонска …