Дневен хороскоп за вторник, 24.01.2023: Не можете да се опуштите, некој одеднаш ви задава дополнителни проблеми или нови емотивни дилеми…

Терезија
Љубов:
Партнерот делува прилично возбудено, што исто така ви го нарушува расположението. Не можете да одговарите на заедничките интереси.
Работа:
Побарајте нечија поддршка или професионално мислење. Секоја форма на добра превенција може да биде од голема помош.
Здравје:
Избегнувајте разни непријатности и стресни ситуации.

Скорпија
Љубов:
Бидете упорни пред партнерот, не ги потиснувајте вашите емотивни желби и потреби.
Работа:
Вашите зборови не се доволна гаранција да оставите позитивен впечаток кај личноста која одлучува за деловните интереси.
Здравје:
Нема причина да се оптоварувате со непотребни сомнежи.


Стрелец
Љубов:
Не можете да се опуштите, некој одеднаш ви задава дополнителни проблеми или нови емотивни дилеми. Изгледате несигурно.
Работа:
Обрнете внимание на новите информации или на туѓото предупредување. Важно е да дадете добар пример со вашето однесување.
Здравје:
Избегнувајте конфликтни односи и стресни ситуации.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈГОЛЕМИ МАНИПУЛАТОРИ НА ХОРОСКОПОТ: 3 знаци кои можат да ве измамат без да сфатите

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …