Дневен хороскоп за недела, 26.02.2023: Под емоционален притисок сте, мора да почитувате нечија волја или барања. Нечие однесување ве иритира…

Терезија
Љубов:
Расположени сте за нови емотивни предизвици и забава, партнерот со голем ентузијазам ги прифаќа вашите идеи.
Работа:
Бидете мудри, важно е да го вклопите вашиот успех во просечни стандарди. Нема потреба да се одвлекува вниманието.
Здравје:
Обрнете внимание на вашите соништа.

Скорпија
Љубов:
Партнерот ви изгледа сомнително и тоа се одразува на вашето лошо расположение. Не сакате да се карате за ситници кои непотребно ве раздвојуваат.
Работа:
Ве очекуваат разни обврски, треба правилно да се организирате. Секаков вид на деловна превенција ќе се покаже како вредна помош.
Здравје:
Избегнувајте неспорни ситуации кои психолошки ве вознемируваат.


Стрелец
Љубов:
Желбите кои ги имате не се недостижни, но бараат дополнително трпение и голема упорност пред вашата сакана личност.
Работа:
Пребирливоста понекогаш е позитивна особина, затоа не дозволувајте некој да ја промени вашата.
Здравје:
Забавете го брзото темпо, опуштете се.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре, 17.06.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Солиден работен ден ги очекува родените во знакот Овен за да ги завршат …