Дневен хороскоп за недела, 11.06.2023: Важно е да се разбере нечија емоционална „слабост“ или недостаток на морална храброст…

Терезија
Љубов:
Нема причина да се крие дел од приказната од блиска личност. Соочувањето со вистината е психолошко олеснување.
Работа:
Се соочувате со различни проблеми. Повеќето соработници ги застапуваат критериумите или условите што најдобро ги знаат.
Здравје:
Ќе ви годи креативен одмор и повеќе часови здрав сон.

Скорпија
Љубов:
Изгледате резервирано и недоверливо, но партнерот нема намера да ги смири вашите сомнежи.
Работа:
Ви недостига добар увид во различните текови на деловни настани. Прифатете нова лекција за деловни односи.
Здравје:
Важно е правилно да ја канализирате вашата креативна енергија.


Стрелец
Љубов:
Важно е да го правите она што го чувствувате, бидејќи изборот на погрешна улога на крајот остава лош впечаток пред некој ваш близок.
Работа:
Изгледате нестрпливо, но дополнителната иницијатива од ваша страна не носи позитивни резултати и нечија наклонетост.
Здравје:
Не ги преценувајте личните можности, избегнувајте стресни ситуации.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈГОЛЕМИ МАНИПУЛАТОРИ НА ХОРОСКОПОТ: 3 знаци кои можат да ве измамат без да сфатите

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …