Денешен хороскоп: Со малку взаемен труд се може лесно да се реши, затоа не трошете време на некои бесмислени ситници

Вага
Работа: Денеска можеби ќе имате чувство дека на обврските им нема крај и дека сте заглавени, но можете да сметате на помошта од луѓето од вашата блиска околина.

Љубов: Искористете го денот за дружење со пријателите, ќе уживате во поширок круг на луѓе и опуштена атмосфера.


Здравје: Можни се спортски повреди, загревајте се пред тренинг и не претерувајте.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …