Денешен хороскоп: Со малку взаемен труд се може лесно да се реши, затоа не трошете време на некои бесмислени ситници

Близнаци
Работа: Одвојте време денес и проверете ги сите информации кои ви доаѓаат од различни извори, бидејќи можни се погрешни толкувања.

Љубов: Можеби повеќе луѓе ќе бидат заинтересирани за вашата маленкост, што секако е пријатно, но и ве фрла во тешка дилема.


Здравје: Внимавајте на исхраната.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Споменар: 20 кратки и интересни одговори со Андреј од ДНК

Во рубриката „Споменар“ нашите познати личности одговараат на 20 кратки и интересни прашања по теркот …