Денешен хороскоп: Со малку взаемен труд се може лесно да се реши, затоа не трошете време на некои бесмислени ситници

Бик
Работа: Бикот може да има повремени недоразбирања со соработниците и колегите, особено со претпоставените. Можеби ќе има проблеми со хартиите и документацијата, но ќе успеете сето тоа да го средите.

Љубов: Иако мислите дека сепак е подобро да сокриете некои работи, знајте дека тоа само дополнително ќе ве оддалечи.


Здравје: Нервоза, напнатост.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …