Денешен хороскоп: Со малку взаемен труд се може лесно да се реши, затоа не трошете време на некои бесмислени ситници

Јарец
Работа: Ќе има многу предизвици на полето на комуникацијата и многу збунувачки детали во соработка со најблиското опкружување, кои можат да прераснат во дискусии во пошироки размери.

Љубов: Овој период се препорачува да го искористите за убаво патување, за заеднички активности надвор од домот.


Здравје: Внимавајте на редовна и правилна исхрана.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

РАНА НАЈАВА: Во Склоп на длабокиот циклон од северозападна Европа, влажен бран ќе ја зафати и Македонија!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар …